środa, 27 lutego 2019


zdjęcie

29 kwietnia 2019 Blox.pl zostanie zamknięty. Wiadomość była dla mnie szokiem. Nie będę ukrywać - mim iż serwis często szwankował, przyzwyczaiłam się do tego miejsca. Obsługa była prosta i dość wygodna, chociaż odpowiadanie na komentarze uciążliwe. Jednak ogólnie było w porządku. Byłam tu od 2012 roku - leciał 9 rok. Tyle wspomnień, ludzi których poznałam, emocji i dyskusji.

Blog został przeniesiony na Worpdress.com. Niestety blox nie zadbał o to aby przenieść wszystkie treści - niektóre takie jak Wasze komentarze (przeniesienie komentarzy bez zgody ich autora jest sprzeczne z prawem o prawa autorskie), cenne uwagi i wskazówki, przepadną. Szkoda, bo one wszystkie są ważną częścią bloga. Wasze sugestie, jak również konwersacje były i są dla mnie ważne. W szczególności, że dzięki temu poznałam ciekawych ludzi jak i świetne blogi, jak również dowiedziałam się kilku interesujących faktów. Jednak co poradzić..

Żyjemy dalej a blog nie umiera, tylko przenosi się na inną witrynę. Adres pozostaje ten sam, tylko końcówka jest inna.

Już dzisiaj zapraszam Was na najnowszy wpis

http://magicznykociolek.wordpress .com

Nowa domena i nowe miejsce spowodowały, że postanowiłam pójść o krok wyżej - założyłam fanpage bloga na facebooku. Zachęcam do obserwowania i śledzenia - dzięki temu nie tylko nie przegapicie najnowszych wpisów na blogu, ale również dowiecie się co słychać w moim kulturalno-kuchennym świecie.

Fanpage będzie uzupełnieniem mojej strony, gdzie znajdziecie nie tylko bieżące informacje ale również to czego na niej nie opublikowałam - coś w rodzaju mojego kulturalno-kulinarnego pamiętnika. Mam nadzieję, że pozostaniecie ze mną :)

Fanpage jest jeszcze w budowie - potrzebuje jakiegoś ładnego nagłówka oraz logo bloga. Niestety nie posiadam talentu w tej dziedzinie i w tej chwili nawet nie mam pomysłu jak mogłoby to wyglądać. Jeśli ktoś z Was zechciałby pomóc, będę wdzięczna.

Magiczny Kociołek na facebooku

Zapraszam Was na blog oraz fanpage gdzie już dzisiaj pojawiły się nowe wpisy :)


zdjecie

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 15


AWARIA!
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH WCZEŚNIEJSZYCH ZDJĘĆ Z BLOGA NIESTETY NIE DA SIĘ ODZYSKAĆ! PRZEPRASZAM :(

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z blogiem lub masz jakieś pytania pisz: szyszula@poczta.onet.pl

nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
Vegespot.pl - Przepisy wegetariańskie
Durszlak.pl
Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów
Odszukaj.com - przepisy kulinarne
Top Blogi

Znajdź książkę
tekst alternatywny
tekst alternatywny

tekst alternatywny