poniedziałek, 31 grudnia 2012


 Rok 2012 już dzisiaj po północy dobiegnie końca. Miło było cały ten czas spędzić z Wami i na łamach mojego bloga, dzielić się ciastami, sałatkami, kanapkami i innymi daniami, które powstały w mojej małej kuchni.
 Dziękuję, że cały ten czas byliście ze mną doceniając moje starania i poczynania kulinarne. Mam nadzieję, że przyszły rok będzie równie owocny i inspirujący a Wy nie zapomnicie o mnie. Pamiętajcie - po części to dzięki Wam ten blog istnieje i rozwija się. To dzięki niemu poznałam wiele ciekawych i inspirujących osób, które mam nadzieję że w przyszłości poznam osobiście.
 W ciągu 2012 roku zostało tutaj opublikowanych dość sporo przepisów. Pojawiły się również recenzje produktów spożywczych, dwa artykuły, posty dotyczące zabaw i jeden konkurs. Blog rozwijał się i z początkowo typowo kulinarnego stał się też bazą wiedzy na temat artykułów dostępnych w sklepach i tym co w świecie kulinarnym piszczy ^_^. Oczywiście to nie koniec moich planów na jego temat. Jeśli mi się uda i oczywiście jeśli zechcecie mam nadzieję, że uda mi się wprowadzić w życie plany mające na celu jego dalszy rozwój m.in. wiadomości na temat wyboru dobrego sprzętu kulinarnego, rady dotyczące pieczenia niektórych ciast itp. To oczywiście niektóre z moich planów o reszcie dowiecie się z czasem ^_^.

W związku z tym, że jest to już ostatni wpis przed Nowym Rokiem chciałabym życzyć Wam wszystkiego dobrego. Radości z życia, czerpania jeszcze większej przyjemności ze swoich pasji, nowych przygód i sukcesów nie tylko w kuchni, ale i w codziennym życiu. Niech przyszły 2013 rok będzie łaskawszy i bardziej udany od poprzedniego. Niech spełnią się Wasze plany, marzenia. Niech smutek nie gości w Waszych domach a ich miejsce zajmie radość i uśmiech. No i oczywiście szampańskiej zabawy do białego rana ^_^.

Na koniec chciałabym przedstawić Wam 10 potraw z mojego bloga, które Wy doceniliście najbardziej. To one wyróżniły się nie tylko wyglądem, ale i smakiem.

10. Naleśniki z owocami

9. Sernik na kruchym spodzie

Naleśniki z kiwi i czekoladą


8. Naleśniki z nadzieniem kokosowym

7. Czekoladowe naleśniki

Konfitura gruszkowa z wanilią


6. Pancakes z masłem orzechowym i czekoladą

5. Dżem nektarynkowo-kawowy

Naleśniki z czekoladą i bananami


4. Ciasto mleczne

3. Korzenny placek owsiany

Kokosowy pudding ryżowy z orzechami


2. Naleśniki z jabłkami

Czekoladowa konfitura z wiśnami


Piernikowe muffinki z powidłami


1. Piernikowe placuszki z serka wiejskiego


 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 16


AWARIA!
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH WCZEŚNIEJSZYCH ZDJĘĆ Z BLOGA NIESTETY NIE DA SIĘ ODZYSKAĆ! PRZEPRASZAM :(

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z blogiem lub masz jakieś pytania pisz: szyszula@poczta.onet.pl

nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
Vegespot.pl - Przepisy wegetariańskie
Durszlak.pl
Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów
Odszukaj.com - przepisy kulinarne
Top Blogi

Znajdź książkę
tekst alternatywny
tekst alternatywny

tekst alternatywny