.

Współpraca gry

W dobie komputerów, telefonów i innych przeróżnych gadżetów technologicznych a także nieograniczonego dostępu do internetu, mogłoby się wydawać, że tradycyjne sposoby wspólnego spędzania czasu tracą na atrakcyjności. Gra w piłkę na świeżym powietrzu, zabawa w chowanego, pochody a w szczególności gry planszowe tracą na atrakcyjności odchodząc do lamusa. 

Gry planszowe nie tylko dawały i dają możliwość wspólnie spędzonego czasu ale również zacieśniania więzi rodzinnych, przyjaźni a pobudzenia wyobraźni, kreatywności... Szkoda, że wielu zapomniało ile radości sprawia wspólna rozgrywka. Ile dobrego można wynieść z takiej formy spędzania czasu.
Dlatego chciałabym o nich przypomnieć i opowiedzieć jak wiele korzyści dostarcza wspólna rozgrywka

Bardzo chętnie podejmę się współpracy - zarówno stałej, jak i jednorazowej gier o różnym stopniu trudności. Na rzetelną recenzję zwykle potrzebuje 1-3 tygodnie w zależności od gatunku gry (najczęściej recenzja pojawia się po tygodniu). Jest to czas, który przeznaczam na grę z rodziną (w różnym wieku), dokładną analizę, poznanie opinii pozostałych graczy i ostateczne napisanie recenzji.
Oczywiście na prośbę wydawcy po uzgodnieniu daty publikacji recenzja pojawi się szybciej - zgodnie z prośbą.

szyszula@poczta.onet.pl

Do tej pory miałam przyjemność grać w gry takich wydawnictw jak:

        

AWARIA!
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH WCZEŚNIEJSZYCH ZDJĘĆ Z BLOGA NIESTETY NIE DA SIĘ ODZYSKAĆ! PRZEPRASZAM :(

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z blogiem lub masz jakieś pytania pisz: szyszula@poczta.onet.pl

nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
Vegespot.pl - Przepisy wegetariańskie
Durszlak.pl
Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów
Odszukaj.com - przepisy kulinarne
Top Blogi

Znajdź książkę
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
Codziennie od 1 do 24 grudnia na blogu zostanie opublikowany adres innego bloga, który polecam. Kolejność publikacji jest przypadkowa - nie ma lepszych i gorszych. Jeśli jesteście ciekawi, kliknijcie na powyższe logo ;)