.

Współpraca Recencenzka/Książki

Z przyjemnością podejmę współpracę z wydawnictwami, księgarniami, dyskontami a także portalami poszukującymi recenzentów książek. Nie ograniczam się do jednego gatunku - lubię książki o różnej tematyce.
W zamian za darmowy egzemplarz/egzemplarze proponowanej lub wybranej przeze mnie książki/książek, zapewniam rzetelną i szczerą recenzję z przekierowaniem do strony wydawnictwa/księgarni od której ją otrzymałam (a także baner jeśli są takie wymagania). Książki oceniam ze względu na własny gust, a nie dla chęci przypodobania się wydawnictwu - otwarcie napiszę, czy książka mi się spodobała, czy nie.
Recenzja pojawi się również na portalu lubimyczytać.pl a jeśli dane wydawnictwo/księgarnia tego wymaga również na takich stronach jak ceneo.pl.
Dodatkowo na blogu zostanie umieszczony baner reklamowy danego wydawnictwa/księgarni.
Jak długo należy czekać na recenzje?
Recenzje publikuję zazwyczaj po tygodniu, maksymalnie do miesiąca (w zależności od ilości książek) od otrzymania egzemplarza. Jeśli wydawnictwu/księgarni zależy na szybkim terminie to oczywiście jestem otwarta na propozycje.

Lista recenzji, które do tej pory pojawiły się na blogu znajduje się TUTAJ (nie są to tylko i wyłącznie książki kulinarne)

Wszelkie propozycje i pytania proszę kierować na adres:
szyszula@poczta.onet.plWSPÓŁPRACOWAŁAM/WSPÓŁPRACUJE Z:

WYDAWNICTWA

      

                   KSIĘGARNIE

Księgarnia BookMaster.com.pl  

 

PORTALE

 

Dziękuję za okazane zaufanie 
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z blogiem lub masz jakieś pytania pisz: szyszula@poczta.onet.plnazwa alternatywna

nazwa alternatywna

Vegespot.pl - Przepisy wegetariańskie
Durszlak.pl
Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów
Odszukaj.com - przepisy kulinarne
Top Blogi