.

Współpraca Recenzencka - Książki i Wydawnictwa

Z przyjemnością podejmę współpracę z wydawnictwami, księgarniami, dyskontami a także portalami poszukującymi recenzentów książek.
Nie ograniczam się do jednego gatunku. Czytam książki, które chce przeczytać a także takie których opis zachęci mnie do sięgnięcia po nie.

szyszula@poczta.onet.pl


Co oferuję
 ✓ W zamian za darmowy egzemplarz/egzemplarze proponowanej lub wybranej przeze mnie książki/książek oferuję szczerą i rzetelną recenzję wraz z przekierowaniem do strony wydawnictwa/księgarni od której ją otrzymałam.
✓ Po nawiązaniu współpracy na blogu pojawi się baner reklamowy księgarni/wydawnictwa.

Jak oceniam książki - o recenzjach
 ✓ Książki oceniam ze względu na własny gust, a nie dla chęci przypodobania się wydawnictwu/księgarni. Moja recenzja jest szczera, dlatego otwarcie napiszę, czy książka spodobała mi się, czy też nie.
  ✓ Recenzja pojawi się także na portalu lubimyczytać.pl
✓ Pozostałe kwestie (termin, warunki itp.) możliwe do indywidualnych ustaleń.
✓ Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju propozycje i sugestie kierowane w moją stronę.

Nie gwarantuje przeczytania i zrecenzowania książek, które zostały wysłane bez mojej wiedzy. Traktuję je jako prezent od wydawnictwa, który w miarę możliwości mogę zrecenzować, ale nie muszę.

Jak długo należy czekać na recenzje?
✓ Recenzje publikuję zazwyczaj po kilku dniach, maksymalnie do miesiąca od otrzymania przesyłki. Wszystko zależy od ilości otrzymanych książek.
 Recenzja pierwszej powinna pojawić się w przeciągu tygodnia po otrzymaniu przesyłki, kolejna nie później niż tydzień od poprzedniej.
✓ Oczywiście jeśli będę potrzebować dodatkowego czasu na zrecenzowanie książki (powiedzmy tygodnia), poinformuję o tym i poproszę o udzielenie mi czasu.
✓ Jeśli wydawnictwu/księgarni zależy na szybkim terminie, jestem otwarta na propozycje. 

✓ Lista recenzji, które do tej pory pojawiły się na blogu znajduje się TUTAJ (nie są to tylko i wyłącznie książki kulinarne)
WSPÓŁPRACOWAŁAM/WSPÓŁPRACUJE Z:

WYDAWNICTWA

      

                           

 

 

KSIĘGARNIE

Księgarnia BookMaster.com.pl    

 

 PORTALE

 

Dziękuję za okazane zaufanie Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z blogiem lub masz jakieś pytania pisz: szyszula@poczta.onet.pl

nazwa alternatywna
Vegespot.pl - Przepisy wegetariańskie
Durszlak.pl
Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów
Odszukaj.com - przepisy kulinarne
Top Blogi

Tu kupisz ksiażki tekst alternatywny